27 Mart 2012

Judith McNaught - SONSUZA KADARJudith McNaught - SONSUZA KADAR


Kitap Özeti:
 
Judith McNaught'ın en güzel aşk romanlarından biri olan 'Sonsuza Kadar', özgür ruhlu, Amerikalı bir genç kızla huysuz bir İngiliz lordunun hikayesi.
 

Anne babasını kaybeden Victoria, uzak bir akrabasının yanına sığınmak üzere, uzun bir okyanus yolculuğu yaparak İngiltere'ye gelir ve kötü şöhretli Lord Jason Fielding ile tanışır. Lordun küstahlığı karşısında şaşkına dönse de, bir panterin acımasızlığına ve zarafetine sahip olan genç adam ona çok çekici gelir. 

Karşı koyamadığı bu çekim sonucunda, kendini Jason ile evli bulduğunda, Victoria için mücadele ve üzüntü dolu günler başlamıştır. Genç kız pek çok sınavdan geçecek, bu arada koşulsuz sevmeyi, özveriyi ve sonunda ulaştığı sonsuza dek sürecek aşkın değerini bilmeyi öğrenecek; taş yürekli Lord Fielding'e de aynı şeyleri öğretecektir.

Kitaptan Bir Bölüm:
"Adın sana uygun değil" diye fısıldadı Jason. " 'Victoria' senin gibi küçük, ateşli bir yaratık için çok uzun ve soğuk bir isim"Kendini tümüyle adamın gözlerindeki mahrem bakışın ve sesindeki yumuşaklığın büyüsüne kaptıran Victoria, "Annemle babam bana Tory derdi" diye karşılık verdi. "Tory" Jason bu ismi gülümseyerek tekrarladı. "Bunu sevdim sana mükemmel uyuyor." Büyülenmiş bakışlarını kızın gözlerinden ayırmaksızın, elini kızın omzundan koluna kaydırdı. Baştan çıkarıcı okşayışlarla "Caroline Collingwood'la faytona binip giderken saçlarının güneşte parlamasını da seviyorum" diye devam etti. "Gülüşünü,kahkahalarını a seviyorum.. Beşka neyi seviyorum biliyor musun" Göz kapakları ağırlaşmıştı, gözleri kapanmak üzereydi.Serinin Sıralaması;

1-Sonsuza Kadar
2-Seni Beklerken
3-Mutluluk"Büyük bir keyifle okudum, ve bittiğinde hakikaten çok üzüldüm, Jason McNaught'un erkek kararkterleri arasında Clayton'dan sonra favorilerimdendir. Aksi ve çekilmez tarafının yanında hassas ve anlayışlı tarafı beni benden almıştır. İnsan hakikaten böyle erkeklerin varlığını sorgulamıyor değil :) Hani varsalar neredeler ? :)

Romantik okurlara şiddetle öneririm, serinin diğer kitaplarıda oldukça başarılı ve bolca entirikalı :) İyi okumalar, 

Sevgilerle
Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan güzel ellerinize sağlık (:
ve Lütfen! Küfür içeren veyahut içeriğinde reklam olan yorumları yazmaktan sakınalım. Sormak istediğiniz sorular için bloğun sağ üst köşesinde bulunan İletişim kısmından her zaman mail atabilirsiniz. (:

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML