28 Temmuz 2012

Elizabeth Hoyt - BANA AŞKINI SÖYLE

ELİZABETH HOYT - BANA AŞKINI SÖYL
Baştan çıkaran bir arzu onları esir almıştı...

Melisande Fleming uzun zamandır gizliden gizliye Lord Vale'i sevmektedir. Lord'un başka kadınları ustalıkla baştan çıkarmasını ve onlarla flört etmesini uzaktan izler. Uslanmaz bir sosyete çapkını olan Lord, bu sevginin farkında bile değildir.

Evlilik gününde terk edilen Lord Vale umutsuz bir keder içindeyken karşısına çıkan Melisande, sürpriz biçimde Lord'a evlilik teklifinde bulunur.

Gizemli bir kadın olan Melisande mutluluğa kavuşabilecek midir? Beklenmeyen bir evlilik, bu iki insanı kendi geçmişleriyle ve en gizli tutkularıyla baş başa bırakır. Lord Vale ya kendi geçmişine ait sırları karısıyla paylaşacak ya da onu kaybetmeyi göze alacaktır."Keyif verici biçimde seksi... Ustaca bir yazım tarzı."
Booklist
"Elizabeth Hoyt'un anlattığı hikâyelerde aşkın büyüsüne inandıran bir sihir var."
Romantic Times Book ReviewsSubscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

2 yorum:

 1. Tarihi aşk romanları açısından Philippa Gregory'i tek geçerim! Okumadıysan eğer bütün romanlarını okumanı tavsiye ederim. :) Britanya bölgesi ile ilgili genelde..

  Ecenur B.
  Bu arada blogumuza da beklerim :)
  http://filmdizikitapdelisi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Blogunu takibe aldım. Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Çalışan bir kimse olduğum için blogumda aktif olarak kitap tanıtımı paylaşamıyorum. Ancak en kısa sürede bu soruda çözüm bulacağım :) Kütüphanemde sadece tarihi aşk romanı kategorisinde 200'ü aşkın kitap var ve her geçen gün sayıları artıyor. Burada paylaştıklarımın hepsi ( hemen hemen) okuduklarım. Ancak okuduklarım ile paylaşımlarım arasında ciddi bir sıkıntı var:)

  Philippa'da küktüphanemde bulunan yazarlardan :) Psikopat bir kitap manyağı olarak özellikle tarihi aşk romanları türünde gözden kaçırıdğım nadir eserler kalmıştır.

  Önerin için çok teşekkür ederim. Nicelerini beklerim.

  Sevgilerle,

  YanıtlaSil

Yorum yazan güzel ellerinize sağlık (:
ve Lütfen! Küfür içeren veyahut içeriğinde reklam olan yorumları yazmaktan sakınalım. Sormak istediğiniz sorular için bloğun sağ üst köşesinde bulunan İletişim kısmından her zaman mail atabilirsiniz. (:

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML