20 Ekim 2014

Kore Cast: AYLARDAN AŞK || Meral KIR (Hazırlayan: As! Kız)

Kore Cast: AYLARDAN AŞK || Meral KIR (Hazırlayan: As! Kız)  Efenim As! Kız'dan herkeslere kocaman bir merhaba.. 

  - As! kız yani ben :) yine yeniden KİTAP & G.KORE birleşimi bir durum ile siz sevgili Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi blog takipçilerinin karşısındayım.


Madem tüm yazı #aylardanAŞK diyerek geçirdik eee hal böyleyken  kapanışımızı Kore Cast ( Filmi olsaydı kim oynardı) ile yapmazsak olmazdı. #aylardanAŞK'ımızda da Kore Castımız olsun The and ımız tam olsun..

Kitabı merak edenlere Yorum için Kördüğüm Hayaller sayfasına - Yazarı yakından tanımak isteyenlere Yazar Söyleşisi için Yorum Durağım bloglarına davet ediyoruz :) 

Kore Castımız için Hazır mısınız? - Are you ready?  - Dangsin-eun junbigadoeeo ?

Ve işte #aylardanAŞK 'ın ilk kahramanı.. Doktor civanımız, onu okuyunca yatak döşek hastanede yatma isteği uyandıran "kalbim sizi görünce taşikardi de rekor kırıyor" nidaları attıran.. çok sevgili pek kıymetli YAĞIZ ASLAN'ı siz sevgili kore cast hayranlarına taktim etmekten gurur, onur, sevinç, mutluluk  ve bir sürü duygu duyarım dostlar.. :) Yağız Aslan'ı daha ilk okuduğum anda aklıma gelen adam Gong Yoo
Pardon siz hangi bal kazanına düştünüz de bu kadar sevilesi, şeker, karizmanın cisme vurulmuş haliyle üstüne böyle masum masum bakabildiniz?
Peki siz bir doktor olarak utanmıyor musunuz ! hastalarınızın kalbini böyle saniye de çalıyor, kendinize esir ediyor üstüne sorumluluğu kabullenmiyorsunuz..
Doktor bey ! doktor bey sizi hipokrat yemininizi tazelemeye davet ediyorum !!!

***************
Dünya da iki çeşit insan vardır birisi anasının karnından şanssız doğanlar bknz:Ben/Biz/Hepimiz !
Biri de şansın daha anasının karnında fetüsken üstlerine yapışıp kalanlar
baknz: Tanem Sancaktar ! 

Yağız Aslan denilince akla nasıl ilk Tanem Sancaktar geliyorsa Gong Yoo denilince de akla ilk  Lee Min Jung gelir.  


Hatun hasta ! hatun habire uyuyor ! hatun uyanır uyanmaz aşık oluyor.. Hatun kime aşık olacağını çok iyi biliyor..  Neyse ki tarafımca çok seviliyor da göze batmıyor.. :)))

 

Ah hastasıyla o ne güzel ilgilenmektir öyle. Ama dikkatinizi çekerim eyy okur "hastasıyla" !!


Tabi hatunu Türk doktorlarına ay aman Kore doktorlarına emanet edince emanete işte böyle ihanet edilir >.<  Hani n'oldu hasta doktor ilişkisine hııı - hııı ??? Sevgili doktorcuğum size tekrar ve tekrar hipokrat yemininizi hatırlatmayı bir borç bilirim ! 

Çiftimize bu anlamlı fotoğraf ile veda ediyor... Castımıza diğer kahramanlarımızla devam ediyoruz.. 

Fighting :)) 

 *******************
Kitabı okuyan 9bin (baskı tükenen sayısı) kişinin hedefi haline gelen, okuyan kişilerce eleştiri oklarından nasibini alan, ne yaşarsan yaşa beter ol lanetlerinin sahibi - ki şahsen bence o çok seksi &  karizma, çapkın ama bir o kadar da aşk dolu adam Doruk Akman!! 

Kendisi Borsacı ve şahsen ben tüm menkul kıymetlerimi (kalbimi) kendisine seve seve teslim ederim :)
Doruk Akman demek & Kim Woo Bin demektir şahsen bence 
  

İlk karşılaşmaları can sıkıcı olsa da kızımız işini biliyor en değerli hazinesi olan kalbini adama açık artırmayla satıyor - haahaaa tabikisi satmıyor ama tüm kalbiyle sevgisini veriyor bence ikiside aynı şey :P 
 Hayata pozitif bakışıyla rahat tavırlarıyla üstüne birde tuttuğunun koparan haliyle işte karşınızda Asya Sancaktar !!

Asya Sancaktar & Park Shin Hye bence uyum olarak birebir (tek sorun sarı saçsa eğer L'oreal denen birşey var boyatıyorsun kahverengi oluyor) :D
 

Aşkları #aylardanAŞK'ta günlük gülistanlık devam ederken hain yazarın son satırlarda okuyuculara hayatlarının şokunu yaşatması bakalım bu aşka gölge düşürecek mi? duble merakımızı serinin 2.kitabı #aşkıSEÇTİM de okuyup göreceğiz.. 


Dua edelim de yazar 2.kitapta insaflı davransın bu sevilesi çifte.. Ahaha sevilesi derken Doruk'da buna dahil eyyy Anti Doruk'çular :)) 

****************** 
Ve sırada Sancaktar ailesinin en merak edilesi karizması Ahmet Sancaktar. 
Sancaktarların baktıkça bakası gelen genlerinden nasibini sonuna kadar almış yüce insan <3 

Ahmet Sancaktar'ı okurken nedendir bilinmez aklımda iki seçenek vardı ve Lee Seung Gi bu seçeneklerde ilk sıradaydı <3


Adamı gördüğünde - ki bence çok haklı eli ayağına dolaşan kelime hazinesini hafızasından silen tabiri yerindeyse şaşkoloz ama bir o kadarda akıllı pek sevgili çok kıymetli akadamisyenimiz Tanem ve Asya'nın biricik kankası Ahmet'inde tatlı belası Sena Tekin.. 

Adamın iyisini hep bu tipler kapıyor bizede çer şöp kalıyor >.<

Sena Tekin & Ha Ji Won uyumu bence çok yerinde ! Ya sizce? 

 
Serinin 3. ve son kitabı bu ikiliye ait olacak diye kulağıma dedikodular geliyor.. Yazarımızın bu sevilesi çifte acıyıp aşk acısı çektirmeden mutlu mesut bir roman yazmasını temenni ediyorum.. 
Guduuu şunların sevimlilikleri yirim bennn :)) 

İçime doğuyor 2. ve 3.kitapta sizden çok ümitliyim ve sabırla beklemekteyim :)

Bir Kore Castımızın daha sonuna geldik sevgili kitap kurtları.. 

Yayında ve yapımda emeği geçen Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi 'ne ve K-drama ile Kitapları aşkla takip eden siz dostlara sonsuz teşekkürler.. 

Kitapsız & K-dramasız bir günümüzün dahi geçmemesi dileğiyle.. 

Sevgiler As! Kız  

 
Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!
Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML